AQM tekstil kalite çözümleri uzmanı

2005 yılında, Fransa, Roubaix’de, Tekstil Endüstrisi ve Sanatları Ulusal Yüksek Okulu’nun yeni kurulan şirketleri barındıran oluşumu olan INNOTEX bünyesinde kurulmuş olan AQM genel inspection şirketlerine alternatif bir pozisyonda yer almaktadır.

 

Müşteriye göre özelleştirilmiş ve markanın kalite anlayışına en uygun proses ve organizasyonlar geliştirerek kısa surede hazır giyim ve moda aksesuar sektöründe birçok büyük çaplı Fransız ve Avrupa şirketinin güvenini kazanmıştır.

2005 yılından itibaren AQM ekipleri fabrika veya platform inspectionları, laboratuvar testleri, auditler ve tedarikçi değerlendirme ağı platformlarında uzmanlık ve teknik bilgilerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Bugün AQM uluslararası bir KOBI olarak 200’den fazla çalışanıyla başlıca tekstil üreticisi ülkelerde varlığını sürdürmektedir: Cin, Hindistan, Bangladeş, Türkiye, Kamboçya, Vietnam ve Birmanya. Gelecek yıllarda AQM, müşterilerinin beklentilerine uygun bir servis kalitesini koruyarak ve ayni zamanda düzenli olarak yeni operasyon bölgeleri ve yeni servisler sunmak üzere kontrollü bir büyüme hedeflemektedir.


AQM Tarihçe   

Tekstil kalite kontrolü uzmanlık gerektiren bir iştir


Tekstil ve moda endüstrisinde tanınmış uzmanlık

İhtiyaçlarınızın tam karşılığı

 

Moda ve tekstil ürünleri uzmanı olarak, seneler suren is tecrübemiz sonucunda bu alandaki kalite riskleri ve problematikler üzerine keskin bir anlayış edindik. Bu uzmanlık bugün müşterilerimizin ihtiyaçlarına en ayrıntılı ve uygun cevapları vermemizi sağlamaktadır. Kumaş, giyim ve aksesuar gibi tüm ürünlere en doğru çözümlere sahibiz.

 

Essiz bir teknik bilgi

 

Tekstil ve moda endüstrisi, kalite beklentileri ve bu beklentilerin genelde sübjektif karakterleri üzerine keskin bir uzmanlık gerektirir.

 

Saha üzerinde çalışan tekstil alanında uzman ve deneyimli ekipler tarafından, tüm detaylar incelenerek kalite kriterlerinin tam olarak sağlanıp sağlanmadığı denetlenir. (Tuşe, renk gibi)


Size özel takip ve servis

Özelleştirilmiş prosesler

 

AQM ekipleri kendilerini her turlu organizasyona adapte ederek tedarik zincirindeki kalite servislerinin mükemmel uyumunu sağlarlar. İşleme konan çözümler planlama yönetiminde, rapor formunda ve gerçekleştirilecek testlerin seçiminde tam bir esneklik sunar.

 

Size özel takip ve danışma hizmetleri

 

Dosyanızı takip etmek üzere ofiste çalışan yönetici ekibimiz tüm sorularınıza en kısa sure içinde cevap almanızın garantisidir. Sahadaki ekiplerle sürekli temas halinde daimi bir operasyon takibi sayesinde neredeyse anlık bir bilgi geri dönüşü sağlarlar.

 

Ayni zamanda e-mail ve telefonla ulaşılabilir olan, tekstil kalite alanında profesyonellerden oluşan yönetim ekibi, tüm teknik sorularına cevap vermek üzere ve kalite yönetim süreçlerinde danışılabilir olarak müşterilerimizin hizmetindedir.

Servislerimizi tanıyın   


Üst düzey bir servis için aktif ekipler

Son derece basit bir rezervasyon

 

E-mail, telefon veya online uygulamamız aracılığıyla 48 saat öncesinden basitçe rezervasyon yapabilirsiniz. Ekiplerimiz geri kalan her şeyle ilgilenecek, üreticinizle doğrudan iletişime geçerek son formaliteleri ayarlayacaktır.

 

Ekstra bir bedel olmaksızın ayni gün gönderilen bir rapor

 

Hızlı kararınız için işlemin yapıldığı ayni gün istediğiniz cevapları içeren tam bir analiz gönderilir. Tüm sorularınız için ekiplerimiz yerel saate göre gece yarısına kadar ulaşılabilir ve hizmetinizdedir.

 

Bizimle tanışın

 

Fransa ve Hollanda’da bulunan temsilcilerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için sizinle bir hareket planı çıkarmak üzere hizmetinizdedir.

 

 

 

Bize ulaşın   

Uluslararası bir ağ

Tüm Asya’da, tedarikçilerinize en yakın mesafede, stratejik üretim bölgelerinde konuşlanmış kurumlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tedarikçilere yakinlik, daha çok şeffaflık getirerek urun ve tedarikçinin kalitesi hakkında doğru ve keskin bir vizyon sağlanmasını garantiler.

 

Fransa ve Hollanda’da bulunan temsilcilerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için sizinle bir hareket planı çıkarmak üzere hizmetinizdedir.

   Bize ulaşın
AQM Map